Polskie Towarzystwo Symulacji Medycznej (beta)

  • Polski
  • English

Artykuły Ćwiczebne dla studentów UMP

Uwaga: niniejszy opis bazuje na starej wersji serwisu medsim.eu. 
Linki na tej stronie prowadzą już do nowej wersji pod tym samym adresem ale zawartości stron jeszcze nie zostały zaktualizowane.

Startujemy wkrótce projekt Artykuły Ćwiczebne kierowany najprzód do studentów UMP. Projekt jest realizowany na naszej platformie medsim.eu

Docelowo każda uczelnia może w ten sposób współpracować ze studentami i tworzyć bazę podstawowej wiedzy. Mimo, że możecie Państwo już dzisiaj w pełni używać portalu medsim.eu poczekajmy na raport końcowy, który postaramy się opublikować może już za miesiąc.

Instrukcje wewnętrzne dotyczące projektu 

więcej tutaj 

 

O co chodzi w projekcie

przedstawia list startowy projektu, który rozsyłamy studentom:

 

Drodzy Studenci Ratownictwa,

Przedstawiamy Wam nowe zadanie polegające na napisaniu własnego artykułu naukowego – ćwiczebnego.

Bez stresu, bez pośpiechu i bez wymyślania. Zadanie to nie będzie podlegało ocenie, będzie zaliczane. A artykuł jest krótszy niż ten tekst.

Wiedza połączona z umiejętnościami, którą potrafimy przekazać w formie pisemnej jest kluczem do pozyskania grona Waszych czytelników, odbiorców i zwolenników.

Ponadto umiejętność napisania artykułu może zadecydować o kierunku Waszej ścieżki zawodowej i o uzyskaniu stopnia naukowego, który z pewnością przełoży się na warunki zatrudnienia i dalsze perspektywy.

Od dzisiaj w formie próbnej możecie napisać artykuł, który ukaże się on-line w portalu medsim.eu. Artykuły będą dotyczyć spraw, które już są dobrze opisane – w różnych miejscach w sieci. Ty postarasz się je zebrać w jedno kompendium tworząc nowy tekst, zbierając linki, fotografie i video. Czas na wykonanie – aż 2 tygodnie.

Portal Medsim.eu utworzyliśmy w 2014 roku przy okazji organizacji XX Międzynarodowej Konferencji Symulacji Medycznej i na tej konferencji po raz pierwszy promowaliśmy go jako portal dedykowany Symulacji Medycznej.
Portalem opiekuje się PTSM.


W jakim temacie będziesz pisał/ła artykuł?    Tu jest lista tematów i dalsza instrukcja

Pozdrawiamy.

 
Pobierz jako PDF

Newsletter